Evropská liga 2016/2017 

Finále - 2. zápas 102 
Alkmaar (Ned) - Vojvodina (Srb)0:025.08.2016
Anderlecht (Bel) - Slavia Praha (Cze)3:025.08.2016
BATE (Blr) - FC Astana (Kaz)2:225.08.2016
Brondby (Den) - Panathinaikos (Gre)1:125.08.2016
CZ Bělehrad (Srb) - Sassuolo (Ita)1:125.08.2016
Genk (Bel) - Lok. Záhřeb (Cro)2:025.08.2016
Grasshoppers (Sui) - Fenerbahce (Tur)0:225.08.2016
Hajduk Split (Cro) - M. Tel Aviv (Isr)2:2 PEN.25.08.2016
Karabach (Aze) - Göteborg (Swe)3:025.08.2016
Liberec (Cze) - AEK Larnaca (Cyp)3:025.08.2016
Maribor (Slo) - Gabala (Aze)1:025.08.2016
Olympiakos (Gre) - Arouca (Por)2:1 ET25.08.2016
Osmanlispor (Tur) - Midtjylland (Den)2:025.08.2016
PAOK (Gre) - Din. Tbilisi (Geo)2:025.08.2016
Partizani (Alb) - Krasnodar (Rus)0:025.08.2016
Rapid Vídeň (Aut) - Trenčín (Svk)0:225.08.2016
Rosenborg (Nor) - Austria Vídeň (Aut)1:225.08.2016
Šachtar (Ukr) - Basaksehir (Tur)2:025.08.2016
Shkendija (Mac) - Gent (Bel)0:425.08.2016
Sparta Praha (Cze) - Sonderjyske (Den)3:225.08.2016
St. Etienne (Fra) - B. Jeruzalém (Isr)0:025.08.2016
West Ham (Eng) - Astra (Rou)0:125.08.2016
Finále - 1. zápas 102 
AEK Larnaca (Cyp) - Liberec (Cze)0:118.08.2016
Arouca (Por) - Olympiakos (Gre)0:118.08.2016
Astra (Rou) - West Ham (Eng)1:118.08.2016
Austria Vídeň (Aut) - Rosenborg (Nor)2:118.08.2016
Basaksehir (Tur) - Šachtar (Ukr)1:218.08.2016
Din. Tbilisi (Geo) - PAOK (Gre)0:318.08.2016
FC Astana (Kaz) - BATE (Blr)2:018.08.2016
Fenerbahce (Tur) - Grasshoppers (Sui)3:018.08.2016
Gabala (Aze) - Maribor (Slo)3:118.08.2016
Gent (Bel) - Shkendija (Mac)2:118.08.2016
Göteborg (Swe) - Karabach (Aze)1:018.08.2016
Krasnodar (Rus) - Partizani (Alb)4:018.08.2016
Lok. Záhřeb (Cro) - Genk (Bel)2:218.08.2016
Midtjylland (Den) - Osmanlispor (Tur)0:118.08.2016
M. Tel Aviv (Isr) - Hajduk Split (Cro)2:118.08.2016
Panathinaikos (Gre) - Brondby (Den)3:018.08.2016
Sassuolo (Ita) - CZ Bělehrad (Srb)3:018.08.2016
Slavia Praha (Cze) - Anderlecht (Bel)0:318.08.2016
Sonderjyske (Den) - Sparta Praha (Cze)0:018.08.2016
Trenčín (Svk) - Rapid Vídeň (Aut)0:418.08.2016
Vojvodina (Srb) - Alkmaar (Ned)0:318.08.2016
B. Jeruzalém (Isr) - St. Etienne (Fra)1:217.08.2016
Semifinále - 2. zápas 102 
AEK (Gre) - St. Etienne (Fra)0:104.08.2016
AIK Stockholm (Swe) - Panathinaikos (Gre)0:204.08.2016
Apollon (Cyp) - Grasshoppers (Sui)3:3 ET04.08.2016
Arouca (Por) - Heracles (Ned)0:004.08.2016
B. Jeruzalém (Isr) - Jelgava (Lat)3:004.08.2016
Brondby (Den) - Hertha (Ger)3:104.08.2016
Cork City (Irl) - Genk (Bel)1:204.08.2016
Din. Minsk (Blr) - Vojvodina (Srb)0:204.08.2016
FC Viitorul (Rou) - Gent (Bel)0:004.08.2016
Gabala (Aze) - Lille (Fra)1:004.08.2016
Giannina (Gre) - Alkmaar (Ned)1:204.08.2016
Hajduk Split (Cro) - Oleksandrija (Ukr)3:104.08.2016
HJK (Fin) - Göteborg (Swe)0:204.08.2016
Kalju (Est) - Osmanlispor (Tur)0:204.08.2016
Krasnodar (Rus) - Birkirkara (Mlt)3:104.08.2016
Maribor (Slo) - Aberdeen (Sco)1:004.08.2016
Midtjylland (Den) - Videoton (Hun)1:1 ET04.08.2016
Mladá Boleslav (Cze) - Shkendija (Mac)1:004.08.2016
M. Tel Aviv (Isr) - Pandurii (Rou)2:104.08.2016
Rapid Vídeň (Aut) - Zhodino (Blr)3:004.08.2016
Rijeka (Cro) - Basaksehir (Tur)2:204.08.2016
Rio Ave (Por) - Slavia Praha (Cze)1:104.08.2016
Sassuolo (Ita) - Lucern (Sui)3:004.08.2016
Sonderjyske (Den) - Zaglebie (Pol)1:104.08.2016
Sp. Moskva (Rus) - AEK Larnaca (Cyp)0:104.08.2016
Trnava (Svk) - Austria Vídeň (Aut)0:2 PEN.04.08.2016
Vorskla (Ukr) - Lok. Záhřeb (Cro)2:304.08.2016
West Ham (Eng) - Domžale (Slo)3:004.08.2016
Liberec (Cze) - Admira (Aut)2:003.08.2016
Semifinále - 1. zápas 102 
Aberdeen (Sco) - Maribor (Slo)1:128.07.2016
Admira (Aut) - Liberec (Cze)1:228.07.2016
AEK Larnaca (Cyp) - Sp. Moskva (Rus)1:128.07.2016
Alkmaar (Ned) - Giannina (Gre)1:028.07.2016
Austria Vídeň (Aut) - Trnava (Svk)0:128.07.2016
Basaksehir (Tur) - Rijeka (Cro)0:028.07.2016
Birkirkara (Mlt) - Krasnodar (Rus)0:328.07.2016
Domžale (Slo) - West Ham (Eng)2:128.07.2016
Genk (Bel) - Cork City (Irl)1:028.07.2016
Gent (Bel) - FC Viitorul (Rou)5:028.07.2016
Göteborg (Swe) - HJK (Fin)1:228.07.2016
Grasshoppers (Sui) - Apollon (Cyp)2:128.07.2016
Heracles (Ned) - Arouca (Por)1:128.07.2016
Hertha (Ger) - Brondby (Den)1:028.07.2016
Jelgava (Lat) - B. Jeruzalém (Isr)1:128.07.2016
Lille (Fra) - Gabala (Aze)1:128.07.2016
Lok. Záhřeb (Cro) - Vorskla (Ukr)0:028.07.2016
Lucern (Sui) - Sassuolo (Ita)1:128.07.2016
Oleksandrija (Ukr) - Hajduk Split (Cro)0:328.07.2016
Osmanlispor (Tur) - Kalju (Est)1:028.07.2016
Panathinaikos (Gre) - AIK Stockholm (Swe)1:028.07.2016
Pandurii (Rou) - M. Tel Aviv (Isr)1:328.07.2016
Shkendija (Mac) - Mladá Boleslav (Cze)2:028.07.2016
Slavia Praha (Cze) - Rio Ave (Por)0:028.07.2016
St. Etienne (Fra) - AEK (Gre)0:028.07.2016
Videoton (Hun) - Midtjylland (Den)0:128.07.2016
Vojvodina (Srb) - Din. Minsk (Blr)1:128.07.2016
Zaglebie (Pol) - Sonderjyske (Den)1:228.07.2016
Zhodino (Blr) - Rapid Vídeň (Aut)0:028.07.2016
Čtvrtfinále - 2. zápas 102 
AEK Larnaca (Cyp) - Cliftonville (Nir)2:021.07.2016
Brondby (Den) - Hibernian (Sco)1:1 PEN.21.07.2016
Buducnost (Mne) - Genk (Bel)2:1 PEN.21.07.2016
Connah's Q. (Wal) - Vojvodina (Srb)1:221.07.2016
Cork City (Irl) - Hacken (Swe)1:021.07.2016
Cukaricki (Srb) - Videoton (Hun)1:121.07.2016
Domžale (Slo) - Soligorsk (Blr)2:121.07.2016
Europa FC (Gib) - AIK Stockholm (Swe)0:121.07.2016
Gabala (Aze) - MTK Budapešť (Hun)2:021.07.2016
Göteborg (Swe) - Piast (Pol)0:021.07.2016
Grasshoppers (Sui) - KR Reykjavik (Ice)2:121.07.2016
Hajduk Split (Cro) - CSM Iasi (Rou)2:121.07.2016
Hearts (Sco) - Birkirkara (Mlt)1:221.07.2016
HJK (Fin) - Beroe (Bul)1:021.07.2016
Kalju (Est) - M. Haifa (Isr)2:1 PEN.21.07.2016
Kukesi (Alb) - Austria Vídeň (Aut)1:421.07.2016
Levski (Bul) - Maribor (Slo)1:121.07.2016
Lok. Záhřeb (Cro) - Rovaniemi (Fin)3:021.07.2016
M. Tel Aviv (Isr) - K. Almaty (Kaz)2:121.07.2016
Odd (Nor) - Giannina (Gre)3:1 ET21.07.2016
Omonia (Cyp) - B. Jeruzalém (Isr)3:221.07.2016
Osmanlispor (Tur) - Zimbru (Mda)5:021.07.2016
Shkendija (Mac) - Neftci Baku (Aze)1:021.07.2016
Slavia Praha (Cze) - Levadia (Est)2:021.07.2016
St. Patricks (Irl) - Din. Minsk (Blr)0:121.07.2016
Strömsgodset (Nor) - Sonderjyske (Den)2:2 ET21.07.2016
Trnava (Svk) - Shirak (Arm)2:021.07.2016
Vaduz (Lie) - Midtjylland (Den)2:221.07.2016
Ventspils (Lat) - Aberdeen (Sco)0:121.07.2016
Zaglebie (Pol) - Partizan (Srb)1:0 PEN.21.07.2016
Zhodino (Blr) - Debrecen (Hun)1:021.07.2016
Osmifinále - 2. zápas 102 
Jelgava (Lat) - Slovan Bratislava (Svk)3:021.07.2016
Čtvrtfinále - 2. zápas 102 
Kapaz (Aze) - Admira (Aut)0:220.07.2016
Čtvrtfinále - 1. zápas 102 
Aberdeen (Sco) - Ventspils (Lat)3:014.07.2016
Admira (Aut) - Kapaz (Aze)1:014.07.2016
AIK Stockholm (Swe) - Europa FC (Gib)1:014.07.2016
Austria Vídeň (Aut) - Kukesi (Alb)1:014.07.2016
Beroe (Bul) - HJK (Fin)1:114.07.2016
Birkirkara (Mlt) - Hearts (Sco)0:014.07.2016
B. Jeruzalém (Isr) - Omonia (Cyp)1:014.07.2016
Cliftonville (Nir) - AEK Larnaca (Cyp)2:314.07.2016
CSM Iasi (Rou) - Hajduk Split (Cro)2:214.07.2016
Debrecen (Hun) - Zhodino (Blr)1:214.07.2016
Din. Minsk (Blr) - St. Patricks (Irl)1:114.07.2016
Genk (Bel) - Buducnost (Mne)2:014.07.2016
Giannina (Gre) - Odd (Nor)3:014.07.2016
Hacken (Swe) - Cork City (Irl)1:114.07.2016
Hibernian (Sco) - Brondby (Den)0:114.07.2016
K. Almaty (Kaz) - M. Tel Aviv (Isr)1:114.07.2016
KR Reykjavik (Ice) - Grasshoppers (Sui)3:314.07.2016
Levadia (Est) - Slavia Praha (Cze)3:114.07.2016
Maribor (Slo) - Levski (Bul)0:014.07.2016
M. Haifa (Isr) - Kalju (Est)1:114.07.2016
Midtjylland (Den) - Vaduz (Lie)3:014.07.2016
MTK Budapešť (Hun) - Gabala (Aze)1:214.07.2016
Neftci Baku (Aze) - Shkendija (Mac)0:014.07.2016
Partizan (Srb) - Zaglebie (Pol)0:014.07.2016
Piast (Pol) - Göteborg (Swe)0:314.07.2016
Rovaniemi (Fin) - Lok. Záhřeb (Cro)1:114.07.2016
Shirak (Arm) - Trnava (Svk)1:114.07.2016
Soligorsk (Blr) - Domžale (Slo)1:114.07.2016
Sonderjyske (Den) - Strömsgodset (Nor)2:114.07.2016
Videoton (Hun) - Cukaricki (Srb)2:014.07.2016
Vojvodina (Srb) - Connah's Q. (Wal)1:014.07.2016
Zimbru (Mda) - Osmanlispor (Tur)2:214.07.2016
Osmifinále - 1. zápas 102 
Slovan Bratislava (Svk) - Jelgava (Lat)0:014.07.2016
Osmifinále - 2. zápas 102 
Bala Town (Wal) - AIK Stockholm (Swe)0:207.07.2016
B. Jeruzalém (Isr) - Sloboda (Bih)1:007.07.2016
Brondby (Den) - Valur (Ice)6:007.07.2016
Buducnost (Mne) - Rabotnicki (Mac)1:007.07.2016
Cliftonville (Nir) - Differdange (Lux)2:007.07.2016
Cork City (Irl) - Linfield (Nir)1:107.07.2016
Cracovia (Pol) - Shkendija (Mac)1:207.07.2016
Dacia Kišiněv (Mda) - Kapaz (Aze)0:107.07.2016
Debrecen (Hun) - La Fiorita (San)2:007.07.2016
Fola (Lux) - Aberdeen (Sco)1:007.07.2016
Folgore (San) - AEK Larnaca (Cyp)1:307.07.2016
Glenavon (Nir) - KR Reykjavik (Ice)0:607.07.2016
Gorica (Slo) - M. Tel Aviv (Isr)0:107.07.2016
HB Torshavn (Fai) - Levadia (Est)0:207.07.2016
Hibernians (Mlt) - Trnava (Svk)0:307.07.2016
HJK (Fin) - Atlantas (Ltu)1:107.07.2016
Jelgava (Lat) - Breidablik (Ice)2:207.07.2016
Kalju (Est) - Trakai (Ltu)4:107.07.2016
K. Almaty (Kaz) - Teuta (Alb)5:007.07.2016
Llandudno (Wal) - Göteborg (Swe)1:207.07.2016
Lok. Záhřeb (Cro) - UE Santa Coloma (And)4:107.07.2016
Lusitans (And) - Domžale (Slo)1:207.07.2016
Mariehamn (Fin) - Odd (Nor)1:107.07.2016
MTK Budapešť (Hun) - Aktobe (Kaz)2:007.07.2016
Myjava (Svk) - Admira (Aut)2:307.07.2016
Neftci Baku (Aze) - Balzan (Mlt)1:207.07.2016
Omonia (Cyp) - Banants (Arm)4:1 ET07.07.2016
Ordabasy (Kaz) - Cukaricki (Srb)3:307.07.2016
Pyunik (Arm) - Europa FC (Gib)2:107.07.2016
Radnik Bijeljina (Bih) - Beroe (Bul)0:207.07.2016
Rovaniemi (Fin) - Shamrock Rovers (Irl)1:107.07.2016
Rudar (Mne) - Kukesi (Alb)0:107.07.2016
Samtredia (Geo) - Gabala (Aze)2:107.07.2016
Shirak (Arm) - Dila Gori (Geo)2:0 PEN.07.07.2016
Sileks (Mac) - Vaduz (Lie)1:207.07.2016
Slovan Bratislava (Svk) - Partizani (Alb)ZRUŠ.07.07.2016
Soligorsk (Blr) - Runavik (Fai)5:007.07.2016
Spartaks (Lat) - Din. Minsk (Blr)0:207.07.2016
Stabaek (Nor) - Connah's Q. (Wal)0:107.07.2016
Suduva (Ltu) - Midtjylland (Den)0:107.07.2016
Vikingur (Fai) - Ventspils (Lat)0:207.07.2016
Vojvodina (Srb) - Bokelj (Mne)5:007.07.2016
Zaglebie (Pol) - Slavia Sofie (Bul)3:007.07.2016
Zaria Balti (Mda) - Videoton (Hun)2:007.07.2016
Infonet (Est) - Hearts (Sco)2:406.07.2016
Birkirkara (Mlt) - Siroki Brijeg (Bih)2:005.07.2016
Chikhura (Geo) - Zimbru (Mda)2:305.07.2016
Jeunesse Esch (Lux) - St. Patricks (Irl)2:105.07.2016
Osmifinále - 1. zápas 102 
Aberdeen (Sco) - Fola (Lux)3:130.06.2016
Admira (Aut) - Myjava (Svk)1:130.06.2016
AEK Larnaca (Cyp) - Folgore (San)3:030.06.2016
AIK Stockholm (Swe) - Bala Town (Wal)2:030.06.2016
Aktobe (Kaz) - MTK Budapešť (Hun)1:130.06.2016
Atlantas (Ltu) - HJK (Fin)0:230.06.2016
Balzan (Mlt) - Neftci Baku (Aze)0:230.06.2016
Banants (Arm) - Omonia (Cyp)0:130.06.2016
Beroe (Bul) - Radnik Bijeljina (Bih)0:030.06.2016
Bokelj (Mne) - Vojvodina (Srb)1:130.06.2016
Breidablik (Ice) - Jelgava (Lat)2:330.06.2016
Connah's Q. (Wal) - Stabaek (Nor)0:030.06.2016
Cukaricki (Srb) - Ordabasy (Kaz)3:030.06.2016
Differdange (Lux) - Cliftonville (Nir)1:130.06.2016
Dila Gori (Geo) - Shirak (Arm)1:030.06.2016
Din. Minsk (Blr) - Spartaks (Lat)2:130.06.2016
Domžale (Slo) - Lusitans (And)3:130.06.2016
Europa FC (Gib) - Pyunik (Arm)2:030.06.2016
Gabala (Aze) - Samtredia (Geo)5:130.06.2016
Göteborg (Swe) - Llandudno (Wal)5:030.06.2016
Hearts (Sco) - Infonet (Est)2:130.06.2016
KR Reykjavik (Ice) - Glenavon (Nir)2:130.06.2016
Kukesi (Alb) - Rudar (Mne)1:130.06.2016
La Fiorita (San) - Debrecen (Hun)0:530.06.2016
Levadia (Est) - HB Torshavn (Fai)1:130.06.2016
Linfield (Nir) - Cork City (Irl)0:130.06.2016
Midtjylland (Den) - Suduva (Ltu)1:030.06.2016
M. Tel Aviv (Isr) - Gorica (Slo)3:030.06.2016
Odd (Nor) - Mariehamn (Fin)2:030.06.2016
Runavik (Fai) - Soligorsk (Blr)0:230.06.2016
Shamrock Rovers (Irl) - Rovaniemi (Fin)0:230.06.2016
Shkendija (Mac) - Cracovia (Pol)2:030.06.2016
Siroki Brijeg (Bih) - Birkirkara (Mlt)1:130.06.2016
Slavia Sofie (Bul) - Zaglebie (Pol)1:030.06.2016
Sloboda (Bih) - B. Jeruzalém (Isr)0:030.06.2016
Teuta (Alb) - K. Almaty (Kaz)0:130.06.2016
Trakai (Ltu) - Kalju (Est)2:130.06.2016
Trnava (Svk) - Hibernians (Mlt)3:030.06.2016
UE Santa Coloma (And) - Lok. Záhřeb (Cro)1:330.06.2016
Vaduz (Lie) - Sileks (Mac)3:130.06.2016
Valur (Ice) - Brondby (Den)1:430.06.2016
Ventspils (Lat) - Vikingur (Fai)2:030.06.2016
Videoton (Hun) - Zaria Balti (Mda)3:030.06.2016
Zimbru (Mda) - Chikhura (Geo)0:130.06.2016
Kapaz (Aze) - Dacia Kišiněv (Mda)0:028.06.2016
Partizani (Alb) - Slovan Bratislava (Svk)0:028.06.2016
Rabotnicki (Mac) - Buducnost (Mne)1:128.06.2016
St. Patricks (Irl) - Jeunesse Esch (Lux)1:028.06.2016
OddsPortalKursy online sázk. kanceláří přinášíme ve spolupráci s OddsPortal.com

Nápověda: Tato stránka nabízí výsledky pro sport Fotbal, ligu Evropská liga 2016/2017. Můžete sledovat nejen sportovní výsledky, ale i archivní kurzy sázkových kanceláří uvedených zápasů v soutěži Evropská liga 2016/2017. Záložky nahoře vám umožní zobrazit rovněž kompletní rozlosování ligy Evropská liga 2016/2017, stejně jako ligové statistiky. Použijte záložku Fotbal v hlavní navigaci pro pohyb dalšími ligami, turnaji a soutěžemi ve sportu Fotbal, zde jsou rovněž k dispozici další relevantní ligy a poháry ze sekce Fotbal - Evropa a k nim kompletní výsledky pro každou z uvedených soutěží.